Модельный ряд SEAT

Отзыв о SEAT Toledo 2008 года

Автомобиль: SEAT Toledo 2008 г.в., минивэн, механическая коробка передач, Передний привод , пробег - 54000 км, двигатель - 1.6 бензин
Автор: ostap (Украина, Тернополь)   27.11.2011

Все життя мріяв мати класну машину. бо весь час їздив на якомусь брухті! Настав той день коли я зібрав гроші і поїхав в Київ забирати омріяну АУДІ А3. Але приїхавши в столицю захотів пройтись по славнозвісному автобазарі. І тут я побачив його. ТОЛЕДО! подумав 30 хв і купив його, забувши що я приїхав за ауді.

Машинка дісно класна простора, фарширована, надійна, симпатична, а основне найкраще поєднання ціни та якості!

Якщо ви хочете придбати таку, купляйте не пошкодуєте!

Плюсы автомобиля: - Німецька якість - Просторість салону - великий багажник 500л. - дизайн

Минусы автомобиля: - погана видимість, передні стійки заважають. - відстутність годиника на панелі

saper-un

правой рукояткой с торца по нажимай и на табло высветятся часы!!

я про це знаю...але я їх швидше побачу на мобілці!

Сергей Мовчан

у меня toledo 1.6 . кто подскажет почему скачут обороты?

Тест-драйв SEAT Toledo: ВАРИАЦИЯ НА ЗАДАННУЮ ТЕМУ
ВАРИАЦИЯ НА ЗАДАННУЮ ТЕМУ

Кажется, испанцы попали в заложники к собственному фирменному стилю. Первой ласточкой в семействе с концептуальным названием "Multi Sport Vehicle" стал "Seat Altea" - хэтчбек, очень похожий на минивэн. По сеатовским традициям, следом должен был появиться седан "Toledo".

Продажа б/у SEAT

SEAT Ibiza 2011 SEAT Ibiza 6.700$ 2011 250.000 км